CISCO

دسترسی به API

لایسنس cisco

دسترسی به API اجازه می دهد مهندسین امنیتی خلاق شوند

یکپارچه سازی سیستم ها با ابزارهای رایج و سیستم عامل های ابری از عوامل مهم امنیت هستند اما انعطاف پذیری نیز مهم است. اکثر شرکت ها چندین فروشنده در سراسر زیرساخت خود دارند و می خواهند دسترسی به API را داشته باشند تا ادغام های خود را ایجاد کنند.

سیسکو اخیراً مجموعه ای از ادغام ها را برای Microsoft Azure ، CISCO ACI ، ServiceNow و Swimlane اعلام کرده است زیرا بسیاری از مشتریان می خواهند به این سیستم عامل های محبوب متصل شوند. این ادغام ها آن ها را قادر می سازد تا تنظیمات مناسب این سیستم عامل های ابری را با سیاست های جهانی که در محیط پیش فرض آن ها انجام می شود پیکربندی کنند. همچنین آن ها را قادر می سازد تا همه چیز را از طریق یک رابط کاربری واحد مشاهده کنند.

برای مطالعه درباره لایسنس cisco کلیک کنید

با اسکریپت نویسی سرعت را افزایش دهید

sisco out-the-box یکپارچه سازی سرعت را بدون ایجاد مانعی در برابر نیازهای مشاغل سرعت می بخشد اما اسکریپت نویسی سفارشی نیز در حال انجام است زیرا به مهندسین امنیت اجازه می دهد ارتباطات سفارشی بیشتری را در به سرعت انجام دهند.

مهندسان امنیتی با دسترسی به API که برای ساختن راه حل ها و ادغام آن ها با ابزارها و سیستم عامل های مشترک از آن ها استفاده می کنیم می توانند همان تماس های API را انجام دهند و برای انجام چندین کار در سراسر زیرساخت خود ارتباط برقرار کنند. یک مثال متداول استفاده از API برای درک اینکه افراد در سراسر محیط چه کاری انجام می دهند و قوانین موجود چگونه اعمال شده اند. مهندسین امنیتی می توانند به سرعت نحوه استفاده از یک قانون و آخرین باری که این قانون استفاده شده است و همچنین این قانون هنوز در این رابطه کشف می کنند. دسترسی آسان به این اطلاعات آن ها را قادر می سازد تا سریع و آگاهانه در مورد نگهداری یا دور انداختن قوانین تصمیم گیری کنند و آن را از بین ببرند.

دسترسی به API دسترسی دانش را به ارمغان می آورد که به مهندسان امنیتی کمک می کند تا ادغام های بهتر و ساده تری را در محیط های چند فروشنده خود ایجاد کنند.

فعال کردن اتوماسیون با دسترسی API

دستیابی و دیده شدن آن ها برای پاکسازی قوانین به این معنی است که شرکت ها می توانند با اطمینان گام بعدی خود را بردارند.

هر اتوماسیون باید با چارچوب انطباق امنیت و همچنین استانداردهای خاص صنعت مانند PCI مطابقت داشته باشد. دسترسی به API نه تنها مهندسان امنیتی را قادر می سازد تا با اطمینان از عملکرد صحیح خود ، قوانین را به صورت خودکار انجام دهند بلکه همچنین می توانند اطمینان حاصل کنند که انطباق را بر هم نخواهند زد. دسترسی API به آن ها امکان می دهد قبل از استفاده ، اتوماسیون خود را آزمایش کنند تا بتوانند فوراً بازخورد بگیرند و عواقب اعمال هرگونه قانون و سیاست جدید خود را درک کنند.

دید کامل به انعطاف پذیری API باز نیاز دارد

یک رابط کاربری کاربرپسند (UI) برای مشاغل مناسب است زیرا این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا به ایمنی بیشتر کمک کنند و ببینند که برنامه ها و سرویس هایی که چرخانده اند چگونه در تصویر بزرگتر جای می گیرند.

اما برای مهندسین امنیتی که وظیفه دارند سازگار با زیرساخت های پراکنده ای باشند که در آن فروشندگان مختلف زندگی می کنند، می توانند تصویر دلخواه خود را برای آنچه که اتفاق می افتد بسازند. دسترسی کامل به API به آن ها سطح دید لازم را می دهد تا بتوانند در جایی که انطباق را نقض می کنند یا قوانین سایه را اجرا می کنند ، درک کنند. بیشتر از همه این به مهندسین امنیتی اجازه می دهد هنگام حل مشکلات در یک محیط چند فروشنده ، خلاقیت ایجاد کنند. همانطور که امنیت مربوط به سیاست و روند قوی است ، طبیعت پیچیده مقیاس پذیری سریع محیط های ابر در هنگام حل چالش های منحصر به فرد یکپارچه سازی ، گاهی به تخیل نیاز دارد.

سیسکو با دسترسی کامل به API مشتریان را قادر می سازد تا توانایی های محصول خود را افزایش دهند و با توانایی پاسخگویی سریع به نیازهای مربوط به تجارت خود ارزش بیشتری از آن بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *